Inretested?

Doktorlarımız

Saç ekim endüstrisine 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

Takımımız

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için profesyonel hekimlerimiz, operasyon ekibimiz, danışman ekibimiz ve misafir hizmetlerimiz dahil 50 Kişilik deneyimli kadroya sahibiz.

Doktorlarımız

Alanlarında uzman profesör doktorlarımız tüm operasyon ekibimiz ile birlikte sizleri güvenilir ellere emanet ediyoruz. Profesör doktor kadromuzda; 2 Medical Estetik Profesörü, 1 Plastik Cerrah Profesörü, 1 Psikiyatrist bulunmaktadır. Her bir doktorumuzun

team-01.jpg

Operasyon Ekibi

Bugüne kadar milyonlarca saç ekiminde aktif olarak yer alan 25 kişiden oluşan operasyon ekibimiz sizler için kendini geliştirmeye ve yeni operatörler yetiştirmeye devam ediyor. Her birinin alanında özel sertifikaları bulunan deneyimli ekibimiz saç ekimi operasyonunuz için güvenebileceğiniz alanında en yetkin isimlerdir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yılın belirli dönemlerinde sertifikasyon eğitimi ve uygulama testinden geçirerek operasyon anında olası hataları sıfıra indirerek mükkemmel sonuçları sizlere sunuyor.

Danışmanlarımız ve Karşılama Ekiplerimiz

İnternet sitemizden bize ulaştığınız andan itibaren başlayıp, havaalanından alınıp otele yerleştirilmenizden, hastanemize transferinizden ve dönüş yolculuğunuz için sizi uğurlamaya kadar ki tüm süreçten sorumlu olan ekibimizdir danışmanlarımız ve karşılama ekiplerimiz. Genç, dinamik ve sorumluluk bilinci yüksek olan bu ekibimiz 30 kişiden oluşmaktadır. Sizler için 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekip organizasyonu yaratarak her an sormak istediğiniz sorularınızı bizlere iletebilir ve anında cevap alabilirsiniz. Bizim tüm amacımız sizlerin sağlığı ve mutluluğunu sağlamaktır.

Son olarak tüm personel sayımız içerisinde kadın çalışan oranımız %70 olduğunu sizlerle gururla paylaşmak isteriz.

team-03.jpg

Team

WhatsApp Image 2021-01-19 at 15.10.54 (1).jpeg

Dr.İmren Işık

Medical Aesthetic Doctor

Medical Estetik çerçevesinde IPL ve Lazer uygulamalarına hakimi olan İmren Işık. Saç Ekimi , Yüz Kök hücre uygulaması, Mezo İp, Anti -aging, revitalizasyon uygulamalarından RF, Mezoterapi (cilt ve saçlı deri), Plasma terapi ve Ozon işlemlerini uygulamaktadır. Manuel Buccal Modelaj uygulayıcısı olmakla beraber, yüz ve boyun Kinesio Bantlama, Ayak Refleksoloji ve Apiterapi (Arı zehiri ve kovan ürünleri ile destek) çalışmaları ise devam etmektedir.

irfan-coskun.png

M. Irfan Coşkun

Psychiatrist

1969 yılında Trabzonda’da doğdu. Çaykara İnönü Lisesinden mezun olduktan sonra 1985 yılında girdiği Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini 1992’de bitirdi. 1993 – 1998 yılları arası Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde Psikiyatri dalında uzmanlığını yaptı. Mezun olduktan sonra sırasıyla Samsun Çarşamba Gökçeli Sağlık Ocağı, Trabzon Numune Hastası Başhekimliği, Trabzon Imperial Hastanesi Başhekimliği görevlini yapmıştır.

נהיה בקשר

בואו לבקר במרפאה שלנו או פשוט שלחו לנו הודעת Whatsapp בכל עת שתרצו. אנו מצפים לשמוע ממך.