Inretested?

Nosso Hospital

We have been serving the hair transplantation industry for more than 10 years.

10 yıldan fazla bir süredir saç ekim sektöründe hizmet veren Hair World Turkey, son dönemde gelen yoğun talep ve teknik ihtiyaçlardan dolayı hem çalışanlarına hem de hizmet verdiği hastanesine önemli bir yatırım yaptı. Son 2 yıldır tamamen sıfırdan yaptığı teknik donanım ile yeni yerinde hizmet vermektedir. Müşterilerine kendisine ait olan hastanede tüm işlemleri sunarak sektöründe bu bakımdan çoğu rakibinden öne çıkmaktadır. Saç ekim sektörü hastalarına genellikle amatör kişiler tarafından bir apartman dairesinde ve ya başka bir hastanenin içinde klinik olarak sunulmaktadır. Fakat kurulduğu günden itibaren tamamen hasta odaklı Hair World Turkey hep kendi sahibi olduğu klinikte daha sonra da kendi hastanesinde hizmet vermektedir.

We are a hospital recognized and recommended in most European countries with our experience in hair transplantation.

As we always say, this is your home.

Hastanemiz, 5 katlı olup içerisinde son teknoloji saç ekim ekipmanları, konfor alanları, kafesi... gibi özenle hazırlanmış olup siz değerli müşterilerimizi evlerinde hissetmelerini sağlıyoruz. Hastanemize girdiğiniz andan itibaren karşılama alanında yer alan personelimiz sizi karşılar ve sürekli iletişimde olduğunuz ekip arkadaşlarımız sizin tüm sürecinizde yanında olur. Siz değerli hastalarımızı son derece konforlu alanlarda ağırlarken yanınızda gelen arkadaşlarınızı/akrabalarınızı da talebiniz olursa hastanemizde bulunan diğer merkezlerimizde ağırlayabiliriz. Hair World Turkey olarak sağlık alanında yaptığımız vizyoner yaklaşımımız ile 1.500 metre kareye kurulu hastanemizde diş polikliniği, estetik ve cilt bakım kliniği, diyetisyen gibi alanlarında uzman doktorlarımız hizmet vermektedir. Her zaman dediğimiz gibi burası sizin evinizdir.

Contacte-nos

Venha visitar nossa clínica ou simplesmente envie-nos uma mensagem no Whatsapp sempre que desejar. Estamos esperando você entrar em contato conosco.