Inretested?

Need Help?

Ask From WhatsApp

Book Free Consultation

About

Hastanemiz

Saç ekimi cerrahisi uzmanlarımız tarafından 10 yılı aşkındır kellik tedavileri gerçekleştirmekteyiz. Saç ekimi alanındaki deneyimimiz ile çoğu Avrupa ülkelerinde tanınan ve önerilen bir hastaneyiz. Kurulduğumuz günden itibaren ileri teknoloji saç ekim yöntemlerimizi Avrupa’nın ve Dünya’nın her yerinden gelen müşterilerimize hitap ediyoruz. Yaptığımız mükemmel tedavi yöntemi sonucunda hastalarımızın %100 müşteri memnuniyeti ile ayrıldığına çok eminiz. Çünkü her hastamız ülkesine döndüğünde aldığı hizmetin kalitesini çevresiyle paylaştığı için yeni hastalarımızın çoğu öneriyle bizleri tercih ediyor.

Daha Fazla Bilgi Al

3 Günlük Program

Uçuşunuzdan sonra sizi VIP araçlarımızla alıyor ve Adalar manzaralı otelimizde konaklamanızı sağlıyoruz.

Harika bir kahvaltıdan sonra sizi alıp hastanemize götürüyoruz. Süreç kan testiniz ile beraber başlıyor.

Son gününüzde ilk yıkama ve kontrol için sizi alıyoruz. Bu adımdan sonra artık eve dönebilirsin.

Referanslar

The whole Hair Transplant process with HWT Clinic

The whole Hair Transplant process with HWT Clinic

HWT Clinic - Emmanuel Pasqualini

Comments of Steven Roberts about Hair Transplant with HWT Clinic

Even he did’t expect this result after hair transplant with HWT Clinic

Tüm Referanslar

Manchester City has announced a new multi-year partnership with HWT Clinic to become the Club’s Official Hair Clinic Partner in Europe.

HWT Clinic is one of the most established clinics of its kind in Turkey with nearly ten years’ experience across a rapidly growing hair transplant industry that is set to be worth $30 billion globally by 2025. HWT Clinic offers the latest technologies in its own state of the art hospital in Istanbul where it welcomes customers from across Europe.

Read More

Sık Sorulan Sorular

Get in touch

Come and visit our clinic or simply send us an Whatsapp message anytime you want. We are looking forward to hearing from you.