Doktorlarımız

Saç ekim endüstrisine 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

Takımımız

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için profesyonel hekimlerimiz, operasyon ekibimiz, danışman ekibimiz ve misafir hizmetlerimiz dahil 50 Kişilik deneyimli kadroya sahibiz.

Doktorlarımız

Alanlarında uzman profesör doktorlarımız tüm operasyon ekibimiz ile birlikte sizleri güvenilir ellere emanet ediyoruz. Profesör doktor kadromuzda; 2 Medical Estetik Profesörü, 1 Plastik Cerrah Profesörü, 1 Psikiyatrist bulunmaktadır. Her bir doktorumuzun

team-01.jpg

Operasyon Ekibi

Bugüne kadar milyonlarca saç ekiminde aktif olarak yer alan 25 kişiden oluşan operasyon ekibimiz sizler için kendini geliştirmeye ve yeni operatörler yetiştirmeye devam ediyor. Her birinin alanında özel sertifikaları bulunan deneyimli ekibimiz saç ekimi operasyonunuz için güvenebileceğiniz alanında en yetkin isimlerdir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yılın belirli dönemlerinde sertifikasyon eğitimi ve uygulama testinden geçirerek operasyon anında olası hataları sıfıra indirerek mükkemmel sonuçları sizlere sunuyor.

Danışmanlarımız ve Karşılama Ekiplerimiz

İnternet sitemizden bize ulaştığınız andan itibaren başlayıp, havaalanından alınıp otele yerleştirilmenizden, hastanemize transferinizden ve dönüş yolculuğunuz için sizi uğurlamaya kadar ki tüm süreçten sorumlu olan ekibimizdir danışmanlarımız ve karşılama ekiplerimiz. Genç, dinamik ve sorumluluk bilinci yüksek olan bu ekibimiz 30 kişiden oluşmaktadır. Sizler için 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekip organizasyonu yaratarak her an sormak istediğiniz sorularınızı bizlere iletebilir ve anında cevap alabilirsiniz. Bizim tüm amacımız sizlerin sağlığı ve mutluluğunu sağlamaktır.

Son olarak tüm personel sayımız içerisinde kadın çalışan oranımız %70 olduğunu sizlerle gururla paylaşmak isteriz.

team-03.jpg

Team

Screen Shot 2020-02-20 at 10.57.png

Burcu Zabun

Medical Aesthetic Doctor

Born in the year 1975 in Karabük. Elementary school, middle school and high school education was completed in Ankara. Between 1992 and 1999 received Medical Education in Erciyes University Medical Faculty. After graduation, started working in a private clinic specialized in Medical Esthetics in Ankara. The first assignment was to Bakırköy State Hospital. Worked for domestic and international medicine companies for long years as Consultant Doctor. During this period, participated in Ministry of Health approved certificate programs and continues to participate in these programs. She has been actively working in the the medical esthetic field that she had started in 2000 and gave a break to, since 2012

irfan-coskun.png

M. Irfan Coşkun

Psychiatrist

He was born in 1969 in Trabzon, after graduation from caykara İnönü high school, he graduated from Karadeniz technical University medical faculty in 1992. Between 1993-1998 he studied master of science in psychiatry at Atatürk University medical faculty. After graduation he worked as head doctor in Samsun çarşamba gokceli Community clinic, Trabzon numune hospital, Trabzon imperial hospital respectively.

mustafa-kadioglu.png

Mustafa Kadıoğlu

Medical Aesthetic Doctor

Born in 1959 in Aksaray. Elementary school, middle school and high school education was completed in Aksaray. Between 1978 to 1984 received Medical Education in Dokuz Eylül University Medical Faculty. Completed mandatory service in Zonguldak between the years 1984 to 1988. Worked in a private clinic between the years 1988 to 2000. After receiving the Medical Esthetic certificate from the Ministry of Health in 2005, continued working in Hair Transplantation and Treatments with 35 years of Doctor experience.

Get in touch

Come and visit our clinic or simply send us an Whatsapp message anytime you want. We are looking forward to hearing from you.